Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 732104
Kurum Adı : Bahariye Ortaokulu
Telefon : 0216 414 22 86
Faks : 0216 336 02 67
WEB Adresi : http://bahariyeortaokulu.meb.k12.tr
Adres : İstanbul Kadıköy Bahariye Cd. Kuzu Kestane Sk. No3

VİZYON
İSTİYORUZ Kİ; Okulumuzda birinci öncelik, Öğrenme sürecinin en iyi şekilde işletilmesi olsun. Topluma; ÇAĞI YAKALAYAN, KATILIMCI, KENDİNİ ANLATABİLEN, BAŞKALARININ HAKLARINA SAYGILI OLAN, BİREYLER KAZANDIRMAK OLSUN. Çalışanlar; YAPTIĞI İŞTEN KEYİF ALSIN, MUTLU OLSUN, BUNU YAŞAMINA DA YANSITIP OKULUYLA ÖVÜNSÜN. Bahariye İlköğretim Okulu; ÖĞRENCİSİYLE, ÖĞRETMENİYLE, ANNE VE BABASIYLA, ÇALIŞANIYLA, YÖNETİMİYLE, Her zaman GELİŞİME, DEĞİŞİME açık ve elbet ÜRETİCİ olsun. Ve İSTİYORUZ Ki; TÜRKİYE ŞARTLERINDA EN İYİ EĞİTİMİ VEREN, HER YIL ARTAN SAYIYLA EN İYİ OKULLARA ÖĞRENCİ GÖNDEREN ÖĞRETİM KURUMU OLSUN.

MİSYON
ATATÜRK´ÜN GENÇLİĞE EMANET ETTİĞİ DEMOKRASİ BAYRAĞINI GELECEĞE TAŞIYAN, BAĞLILIK DUYGUSU GELİŞMİŞ, ÖZ DEĞERLERİĞNE BAĞLI, ÇAĞDAŞ VE LAİK BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR... Bu ilkeden hareket ederek; Öğrencilerimizi 21. yüzyılın eğitim anlayışı içinde, DEMOKRATİK, PAYLAŞIMCI BİLGİLİ, KATILIMCI, ÖZ GÜVENLİ, CESARETLİ MÜKEMMELİYETÇİ, birer birey olarak topluma kazandırmak için çalışıyoruz. ÖĞRENCİLER, TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN ODAK NOKRASIDIR. BİZ, ÖĞRENCİLERİMİZE GÜVENİRİZ. ÖĞRENCİLERİMİZİ BİR BİREY OLARAK KABUL EDERİZ VE KORUYUP KOLLARIZ... BİR BAŞKASI KADAR İŞ YAPIYORSAN, " İŞ YAPMIYORSUN" DEMEKTİR.

BAŞARILAR

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : DOĞALGAZ
Öğretim Şekli : TEKLİ
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 09:00-15:20
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Okulumuz ilçemizin merkezi bir noktasında yer almaktadır. Okul binamızın bir yanında Kaymakamlık diğer yanında Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bulunmaktadır.
Ulaşım : Kadıköy Altıyol durağında inildikten sonra Bahariye Caddesi (Tramvay Yolu) takip edilerek okulumuza ulaşılabilir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Bahariye Cad. Kuzu Kestane Sok. No:3 Kadıköy/İSTANBUL